Vaše česká realitní kancelář ve Španělsku

LUXUSNÍ BUTIKOVÉ APARTMÁNY V JEDNÉ Z NEJLEPŠÍCH DESTINACÍ NA SVĚTĚ

Cílem tohoto projektu je vytvořit butikové bydlení, v němž bude podstatný luxus a soulad s přírodou. Za tímto účelem jsme našli toto krásné místo v jedné z nejlepších destinacích  v Evropě, v Sotogrande.

Tento projekt klade důraz na prostor a světlo, aby bylo dosaženo nejvyššího komfortu. Harmonická architektura, která se přizpůsobuje krajině. Kde kvalita a smysl pro detail slouží dokonalosti. Privilegium bydlet na úžasném místě v rovnováze s okolním prostředím.

Takto vznikl butikový projekt 33 exkluzivních apartmánů se službami, které usnadní každodenní život svým majitelům. Prestižní, otevřené prostory, kterými proudí světlo a díky prostorným terasám a soukromým zahradám zachycují krajinu a integrují ji do domů. Projekt má více než 1.600 m2 společných prostor.

Stručně řečeno, představujeme vám inovativní stavbu rezidenčního bydlení, která usiluje o získání certifikátu BREAAM Excellent a WELL Gold a o to, aby se stala měřítkem na evropské úrovni, která se hodnotí podle nejpokročilejšího rámce LEVEL(s) 3.

Zveme vás na exkluzivní, klidné a bezpečné místo. Oázu, kde soukromé a společenské dění nachází svou rovnováhu.

Cena od

1.109.000

Přejít nahoru